Haberler

Mevcut Konum>Ana Sayfa> Haberler

Tanrıçalar ve Savaş

Yayınlanma Zamanı: 2016-12-29

Tanrı temalı rpg oyun oynadınız mı? Benim önceden oynadığım oyunların hepsi çizgi film odaklı oyunlardı. Tanrı temalı oyunu ilk kez oynuyorum. Pantheon War oyununda iskandinav, mısır ve çin tanrıları bulunmakta, oyun oldukça eğlenceli.

 

Burç tanrıçaları pantheon war oyununda çok eğlenceli bir sistemdir. 12 adet tanrıçayı toplayarak seninle birlikte savaşmasını sağlayabilirsin. Her tanrıçanın dış görünüşü ve becerileri diğerlerinden farklıdır. Bu tanrıçalar savaşta bize farklı özellikler kazandırır. Tüm burç tanrıçaları içerisinde balık tanrıçası benim en çok hoşuma gidenidir.

 

Burçları ne kadar tanıyorsunuz? Balık burcunun en büyük özelliği bir sözle veya bir bakışla aşık olmasıdır. Karşı tarafın doğru kişi olmadığını farkettiğinde çoktan kendi duygularına hapsolmuştur. Karşı tarafı en iyi anlayan burç balık burcudur.   Pantheon War oyununda balık tanrıçası nasıldır? Hepimiz birlikte inceleyelim

 

Burç: Balık

Beceri Etkisi: Sahibi ölümcül saldırı aldığında, %50 oranında hp değeri sağlar (Sadece bazı oyunculara ve yaratıklarda etkilidir)

Hedef: Sahip

Başlama Zamanı: 30 Sn

 

Özetleyecek olursak, balık burcu sahibi ölümcül darbe aldığında %50 hp değeri kazandırır. Bu beceri sadece oyuncu ve canavarlarda etkilidir. Diğer burçlardan faklı olarak balık tanrıçasının becerisi sadece 30 saniyede bir açığa çıkar.