Giriş Rehberi

Mevcut Konum>Ana Sayfa> Giriş Rehberi

Hikaye - Yeni Dünya’nın Doğuşu

Yayınlanma Zamanı: 2016-09-19

Pantheon War Hikaye - Yeni Dünya’nın Doğuşu

Hala online RPG oyunu mu arıyorsun? Yılın en popüler RPG oyununu tavsiye ederiz!《Pantheon War》 batının mitoloji hikayesi ve en son teknoloji ürünlerini buluşturdu. Kendi uzay mekiğinizi kullanarak düşmalarınız ile havada savaşabilirsiniz. Hemen katılın!

pantheon online


《Pantheon War》mitoloji hikayesini konu alan RPG online oyundur. RPG oyunu《Pantheon War》 oyununda geniş hareket alanı, romanı andıran hikaye kurgusu ile pek çok online RPG oyun içerisinden sıyrılmayı başardı. Eğer savaş oyunu oynamasını seviyorsan, 《Pantheon War》fırsatını sakın kaçırma!  


Bugün size bu RPG oyunun 2. bölümünü anlatacağım


Zeus’un isteği üzerine Prometheus Pandora’nın kutusunu oluşturdu. Bu kutunun içerisine Hades’in oluşturduğu tüm felaketleri kapattı, içine umut kristalini koyarak Zeus’un kanı ile mühürledi. Daha sonra dünyada setler çekerek insanoğlunun savaşına son verdi. Her tanrı belirli bölgelerde insanların inanç gücünü aldı ve Pandora’nın kutusu dünyaya gizlendi.


Kehanet tanrıçası bir yarı tanrının Zeus’un yerine geçerek yeni tanrı kral olacağına dair kehanette bulundu. Bu kehanet yeryüzünde büyük bir hızla yayıldı. Zeus mevkisinin sarsılmaması için, kehanet tanrıçasının iki gözünüde oyarak hapse attı. Zeus gizlice yarı tanrıları katletmeye başladı, yarı tanrılar için karanlık dönem geliyordu. Tanrıçalar gizlice yarı tanrıları koruyarak, onları yeryüzüne götürdüler.


Poseidon’un koruduğu Atlantis sellerden kurtulan tek gelişmiş ülke oldu. Yüksek teknolojiye sahip olan ülke, enerji kristallerini kullanarak uzay araçlarını icat etti. Poseidon, Zeus’un emri ile deniz yaratıklarını Atlantis’in uzay araçlarını yok etmesi için gönderdi, onların medeniyetinin diğer kıtalara geçmesini önlemek istediler. Atlantis ırkı, kanat ve lazer silahlarını da icat ederek Poseidon’un deniz yaratıklarını yendi. İlk kez insanoğlu tanrı gücüne karşı koydu. Uzay araçları tekrardan diğer kıtalara giderek, Atlantis medeniyetini diğer insanlar arasında yaydı. 


Poseidon’un deniz yaratıklarını mağlup ederken yeni bir kahraman ortaya çıktı. Kendisini Rehber olarak adlandırdı ve Atantis ırkının lideri oldu. Rehber’e göre insanoğlu tanrıların yönetiminden kurtulmalıydı, bu düşünce Zeus’ un hoşuna gitmedi. Prometheus sorunun çözümü için gönüllü oldu, Rehber’i düşüncesinden vazgeçirmek için Zeus’un rızasını istediyse de başarılı olamadı. Zeus bahaneler ile tekrar Prometheus’u hapse attı ve tanrı güçlerini elinden aldı. Onun kızı olan Pandora’yı serbest bıraktı. Bu sırada Atlantis altın çağını yaşıyordu. Rehber Atlantis’in yüzen bir adaya dönüştürerek tanrıların yönetiminden kurtulmayı önerdi. 


Atantis’in havaya yükseleceği gün, Zeus yeryüzündeki en güçlü tanrısı Odin’i görevlendirdi. Odin, Atlantis’e giderek savaş başlattı. Odin sonsuzluk silahını kullanarak Rehber’i yendi ve onun güçlerini elinden aldı. Atlantis adasının güç kristali Odin’in saldırısına uğradı ve patladı. Atlantis sulara gömüldü, tanrılar Atlantis medeniyetinin ulaştığı tüm bölgeleri yok etti. Atlantis bir efsane olarak tarihin tozlu sayfasında yerini alırken, son teknoloji ürünü silahlar tamamen kayboldu. Çok az miktarda Atlantis ırkından olan insanlar diğer kıtalarda hayatını devam ettirdi.


Yeni dünya düzeninde barış egemenlik sağladı. Savaş ve felaket olmadığı için savaş tanrısı Ares ve Hades’in güçleri zamanla azaldı. Bu nedenle Ares ve Hades yeni bir tuzak hazırlarak, Zeus’ un yönetimini devirmek istediler. Hades, Pandora’ya babasının intikamını alabilmesi için Pandora’nın kutusunu bulmasını emretti. Pandora  Zeus’un gizli oğlunu ve Rehber’in soyundan gelen yarı tanrıları bularak Atlantis’ten geriye kalan harabelere gitti. Burada yarı tanrıları kandırarak muhafızları ve köylüleri öldürmesini sağladı. Pandora’nın kutusunu bularak açtı, yeryüzünü tekrar felaketler sardı, Hades tekrar güç kazanmaya başladı.


Pantheon War RPG, yılın en eğlenceli RPG oyununda, pek çok gelişim sistemi bulunmaktadır. Oyunda mitoloji hikayesi arka planında durmadan savaşarak savaş gücünü yükseltirsin. Her savaş seni biraz daha geliştirir! Eğer savaş oyunu oynamasını seviyorsan, 《Pantheon War》fırsatını sakın kaçırma!

Önceki Konu: İlk Konudasınız

Sonraki Konu: Otomatik Yol Arama